| Verpakking breedte | 11.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 19.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| EAN | 5414959010709 |
|---|
| Land van oorsprong | België |
|---|
| Fabrikant Naam | Nûby |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 80 stuk(s) |
|---|---|
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Huidtype | Alle huidtypes, Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 80 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 1 verpakkingen |