BINK Bedding Kruikenzak Pique Dusty
| Verpakking breedte | 210 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 85 g |
| EAN | 8711987111758 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | BINK Bedding |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |