BINK Bedding Kruikenzak Safari Savanne met een print vol witte jungledieren op een camelkleurige ondergrond. Gevoerd met zachte, witte badstof.
| Verpakking breedte | 210 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711987121085 |
|---|
| Kleur | Geel donker |
|---|
| Fabrikant Naam | BINK Bedding |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |