| Product breedte | 24 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.70 kg |
| Product hoogte | 32.50 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 32.50 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| EAN | 8711252239460 |
|---|---|
| Merk | BLACK+DECKER |
| Verpakkingsinhoud | 4x Organizer bakjes |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|