| Verpakking breedte | 61 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 16.20 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.89 kg |
| EAN | 1703734006605 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zitje bad baby inclusief |
| Kleur | Grijs, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanvullende functies | Douche houder voor douchekop |
|---|---|
| Product hoogte ingeklapt | 42 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 42 cm |
| Product lengte ingeklapt | 80 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 80 cm |
| Universele standaard |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 57 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 57 cm |