| Verpakking breedte | 197 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 621 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2327 g |
| EAN | 5604415073984 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|