| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 445 mm |
| Verpakking hoogte | 172 mm |
| Verpakking lengte | 614 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7069 g |
| EAN | 5604415123757 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje, kussenset |
| Kleur | Bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis, Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |