| Product breedte | 25.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 23.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 290 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 348 mm |
| Verpakkingsgewicht | 71 g |
| EAN | 5604415066993 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bobike kussen voor Maxi Exclusive fietszitje |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|