| Verpakking breedte | 283 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 89 g |
| EAN | 5604415108235 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Bobike kussenset/inlay |
| Kleur | Denim Deluxe |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|