Bobike schouder pads Exclusive Plus Mini, Maxi, Tour denim deluxe
| Verpakking breedte | 151 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Verpakkingsgewicht | 29 g |
| EAN | 5604415108310 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|