Bobike schouder pads Exclusive Plus Mini, Maxi, Tour urban black
| Verpakking breedte | 183 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 27 g |
| EAN | 5604415108280 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|