| Verpakking breedte | 195 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 87 g |
| EAN | 5604415108334 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kussen |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|