Zorg ervoor dat jouw kindje goed vast zit met deze veiligheidsgordel. De gordel past op de Bobike Maxi en Mini kinderzitjes.
Product Specificaties:
| Verpakking breedte | 152 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| EAN | 5604415084201 |
|---|
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|