| Verpakking breedte | 154 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 184 mm |
| Verpakkingsgewicht | 160 g |
| EAN | 5604415064852 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |