| Verpakking breedte | 102 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 128 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| EAN | 5604415064883 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|