| Verpakking breedte | 215 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 394 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415075179 |
| Verpakkingsinhoud | Fietshelm; Kinderhelm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Kinderfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Zomer |
| Jaar | 2017 |
| Lijn | One |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 9 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |