| Verpakking breedte | 150 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 133 g |
| EAN | 5604415065095 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|