| Product breedte | 26.40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.206 kg |
| Product hoogte | 10.90 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 167 mm |
| Verpakking hoogte | 131 mm |
| Verpakking lengte | 279 mm |
| Verpakkingsgewicht | 377 g |
| EAN | 5604415124501 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Bruin |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |