| Product breedte | 26.40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.206 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10.90 cm |
| Verpakking breedte | 162 mm |
| Verpakking hoogte | 126 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 378 g |
| EAN | 5604415124488 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Creme |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verwijderbare bekleding |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |