Let op! Alle Bobike fietszitjes (voor en achter) worden geleverd INCLUSIEF bevestigingsmateriaal. Bestel dit montageblok alleen als je een extra bevestiging wilt of ter vervanging van je (oude) bevestiging.
Stuurpenbevestiging voor de Bobike Mini City en Mini+, past zowel op fietsen met een stuurpen als met (Atb) A-head stuur contructie. Dit montageblok is voorzien van een bevestigingsmogelijkheid voor een Bobike (Go en One+) windscherm.
| Product hoogte | 3.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 206 mm |
| Verpakkingsgewicht | 454 g |
| EAN | 5604415065040 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Montagebeugel |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|