| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 86 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 154 mm |
| Verpakkingsgewicht | 261 g |
| EAN | 5604415064777 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|