| Product lengte | 336 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 172 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 359 mm |
| Verpakkingsgewicht | 489 g |
| EAN | 5604415108037 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|