| Product breedte | 2 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 408 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 602 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1237 g |
| EAN | 5604415075278 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm, beugel, handleiding, locking ring. |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
|---|