| Verpakking breedte | 159 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 269 mm |
| Verpakkingsgewicht | 777 g |
| EAN | 5604415064937 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|