De fijne Bopita Mika Commode 3 Laden biedt genoeg opbergruimte en een plek om je kindje op te verschonen. De drie ruime laden hebben een softclose sluiting. Je bergt hier alle verzorgingsproducten zoals luiers en crèmes in op. Op de commode is genoeg ruimte om je kindje te verschonen. Maak het verschonen nog veiliger met een barrier (apart verkrijgbaar). De Bopita Mika Commode 3 Laden is gemaakt van lak op waterbasis, wat zowel kind- als milieuvriendelijk is!
Creëer een rustgevende atmosfeer in de kinderkamer met de meubels uit de Bopita Mika-collectie. De combinatie van wit en mat eiken geven de meubels een Scandinavische uitstraling. Ze hebben subtiele rondingen en speelse pootjes, waardoor het ontwerp in iedere kamer past.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 92 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| Verpakkingsgewicht | 68 kg |
| EAN | 8712657064930 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Kijk op onze partnerpagina voor de aanvullende garantie voorwaarden. Zie https://www.bol.com/nl/v/bopita/1140392/index.html?offerId=1001029925668952#seller_conditions |
| Verpakkingsinhoud | Bopita Mika commode met 3 laden - Wit/Eiken |
| Kleur | Wit/Eiken |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Scandinavisch & Basic |
|---|---|
| Type commode | Commode |