| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 448 mm |
| Verpakking hoogte | 169 mm |
| Verpakking lengte | 578 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8718734812463 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Dikte | 1 mm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |