| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 26.90 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 170 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 8715874039934 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | ritssluiting |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |