| Product breedte | 3 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 8717447144199 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Clutch, Verwijderbaar Verzorgingsmatje |
| Kleur | Light Grey Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |