| Product gewicht | 0 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 8717447039907 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Elastisch koord voor meerijdplankje |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Elastiek |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Meerijdplankje |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|