Bugaboo Changing backpack
| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8717447254904 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo luierrugzak, Taupe - Beige |
| Kleur | Desert Taupe |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Overig |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|