Wat is bamboe en wat doet het?
Bamboe is een natuurlijk en duurzaam product, van nature een plant. Deze plant word steeds vaker gebruikt ter vervanging van plastic. Bamboe word geteeld zonder pesticiden of chemische meststoffen. Het is dus vrij van chemicaliën en is 100% biologisch afbreekbaar. Bamboestof absorbeert drie tot vier keer water beter dan katoen, waardoor de huid bij warm weer comfortabel blijft en niet plakkerig wordt. De stof blijft 2-3 graden koeler in warme temperaturen en warmer bij lage temperaturen. Bamboe kleding is thermisch regulerend, schimmelwerend, antistatisch en houdt je koeler, droger, warmer en geurvrij. Al met al de toekomst van duurzame producten!
| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8720589863194 |
|---|
| Kleur | Nature Plants |
|---|---|
| Materiaal | Bamboe, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |