Met deze Cam Cam Pressed Leaves Voedingskussenhoes Rose blijft het voedingskussen beschermd tegen vuil en vocht. De hoes is voorzien van een stijlvol ontwerp en geschikt voor de standaard voedingskussens. Door middel van de handige ritssluiting kan je het kussen eenvoudig in de hoes doen. Verder is de hoes gemaakt van hoogwaardig materiaal en voelt comfortabel aan.
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 5712805016234 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | hoes, kussen apart verkrijgbaar |
| Geschikt voor wasdroger |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
|---|