Praktische voedingskussenhoes van zacht 100% organisch satijn-katoen van Cam Cam Copenhagen. Gemaakt in een standaardvorm die past bij gewone voedingskussens. Wij raden het Cam Cam hypoallergene voedingskussen aan. Deze is apart verkrijgbaar
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| EAN | 5712805099398 |
|---|
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |