| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.1 kg |
| EAN | 3275051548611 |
|---|---|
| Merk | Candide |
| Kleur | Grey |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Materiaal tijk | Stof |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Geschikt voor verstelbare bodem | |
| Max. belastbaar gewicht | 1.10 kg |
| Type matraskern | Koudschuimmatras |
| Afneembare tijk | |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Ligcomfort matras | Zacht |
| Type slaper | Zij-slaper |