Opvouwbare "Truck FW-70" Bolderkar, tuinkar, strandkar. Duurzaam 600D Oxford-compartiment. Ideaal voor transport op het strand, in de tuin, om te kamperen, te gaan vissen, tijdens festivals, om te winkelen ... Deze bolderkaar is gemaakt van versterkt staal. Een inklapbare stijve bodem is geïntegreerd, en het laadvermogen is van 70 kg. Deze Truck is opvouwbaar voor een makkelijker opslag en een riem houdt de kar dicht gevouwen. De "Truck FW-70" is uitgerust met remmen op de voorwielen voor stabilisatie bij stilstand. Deze twee voorwielen zijn op 360° draaibaar voor perfecte wendbaarheid. De vertstelbare kantelbare handgreep gaat van 54 tot 90 cm. Versterkte handgreep. De kar heeft 2 netvakken aan de voorkant. De 4 wielen van 17,5 x 3,5 combineren robuustheid, zachtheid en een lange levensduur. De afmeting van de laadruimte is 74 x 47 x 28 cm (LxBxH). Minimale totale grootte : 81 x 54 x 72 cm (LxBxH). Gewicht is 7,89 kg. Gevouwen maat : 56 x 18 x 76 cm.
| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.89 kg |
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 81 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.89 kg |
| EAN | 3700725722306 |
|---|---|
| Merk | Capture |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2230 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Staal |
| Type banden | Anti lek banden |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 70 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |