| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.60 kg |
| EAN | 3760287005224 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Kleur | Camel |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Katoen, Polyester |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Inklapbaar |
|---|