Rhythm'n Sound: de wipstoel die baby zachtjes wiegt voor aangename momenten van ontspanning. De relax Rhythm'n'Sound verspreidt melodieën en schommelt baby zachtjes dankzij zijn zijwaartse schommelbeweging.
De Chicco Rhythm 'n Sound is een comfortabele en plezierige relax die ervoor zorgt dat je kindje zich in alle veiligheid ontspant en amuseert. De zijwaartse schommelbeweging wiegt je baby zachtjes om hem te kalmeren. De wipstoel is voorzien van natuurgeluiden en slaapliedjes om je baby te vermaken
De rugleuning van de Chicco Rhythm 'n Sound relax is in 2 posities in te stellen om het beste comfort te garanderen in elke fase van de groei van je kindje.
Geschikt vanaf de geboorte tot 9kg.
| Product breedte | 71 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 47.50 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 44.90 cm |
| Verpakking hoogte | 16.30 cm |
| Verpakking lengte | 57.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.15 kg |
| EAN | 8058664164271 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1 wipstoeltje |
| Kleur | slate grey |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Stof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Voedingstype | Batterij |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Wasvoorschrift bekleding | handwas |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
| Inklapbaar |
|---|