| Product breedte | 71 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 47.50 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 4.60 cm |
| Verpakking hoogte | 1.65 cm |
| Verpakking lengte | 6.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 19 kg |
| EAN | 8720679785993 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | Verpakkingsinhoud1x Chicco Wipstoel - Relax Rhythm 'n' sound - Acquarelle1x Chicco Puzzel - 2-in-1 Huispuzzel |
| Kleur | Turqoise |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Batterij |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|
| Inklapbaar |
|---|