Accessoire om de Crescendo stoel te transformeren in een observatie- en leertoren, goedgekeurd voor kinderen van 2 tot 6 jaar oud. Dit innovatieve accessoire stelt kinderen in staat om hun dagelijkse activiteiten uit te voeren op dezelfde hoogte als hun ouders. De structuur is voorzien van een verhoogde basis waarop het kind kan klimmen om gemakkelijk de werkoppervlakken te bereiken. De toegevoegde veiligheidsbeugel zorgt voor extra bescherming en gemoedsrust tijdens het gebruik. Met dit accessoire kunnen kinderen op een veilige en stimulerende manier betrokken worden bij huishoudelijke taken en leerervaringen.
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 99 cm |
| Verpakking breedte | 41.80 cm |
| Verpakking hoogte | 13.20 cm |
| Verpakking lengte | 54.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.08 kg |
| EAN | 8058664171422 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Chicco Crescendo Leertoren TBV de Crescendo Kinderstoel |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Artsana S.p.A |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | - |
| Inklapbaar |
|---|