De Chicco Fold & Go I-Size autostoel is een nieuwe autostoel van Chicco gehomologeerd volgens de ECE R 129-02 regulaties (100-150 cm) en volgt de groei van je kind van 3 tot ± 12 jaar, groep 1, 2 en 3.
Voor extra veiligheid is de Fold & Go uitgerust met het verwijderbare side safety systeem. Dit systeem is bevestigd aan de harde buitenkant van de stoel en biedt extra veiligheid bij zijdelingse impact.
| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.2 kg |
| Product hoogte | 84 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.20 kg |
| EAN | 8058664140275 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Fold & Go i-Size autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2020 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |