| Verpakking breedte | 10.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 10.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 8058664128426 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 fopspenen |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |