De Chicco Next 2 Me wieg is een evolutief 'co-sleeping'-wiegje, waardoor de baby 's nachts in jouw slaapkamer toch in zijn eigen wiegje ligt.
De Chicco Next 2 Me is geschikt voor baby’s vanaf de geboorte tot 9 kg en is in 6 standen in hoogte verstelbaar, van 35cm tot 52cm. Daardoor is het wiegje aan de hoogte van uw bed aan te passen. Het wiegje kan ook half-hellend vastgemaakt worden om de vertering te bevorderen, beter te ademen en oprispingen na de maaltijden te voorkomen. Uiterst veelzijdig, ook geschikt voor bedden met lades eronder door de uitgesproken steunvoeten.
De Chicco wieg wordt inclusief handige opbergtas geleverd zodat de wieg ook makkelijk mee op reis kan.
Gebruik
• Gebruik de wieg niet meer zodra je kindje zichzelf omhoog kan trekken, op zijn knieën gaat zitten of zelfstandig kan zitten!
• Lees voor gebruik de instructie die bij de wieg zit zorgvuldig voordat je de wieg in gebruik neemt.
| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 83 cm |
| Product lengte | 93 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 15.50 cm |
| Verpakking lengte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.90 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8058664138067 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Next2Me Dream - Co Sleeper - Wieg - Aanschuifbed - Inclusief Wiegmatras |
| Kleur | Lichtbruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Artsana S.p.A |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 50 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Handwas |