Het Childhome Houten Krukje is het perfecte opstapje voor jouw kind. Stevig, stabiel en voorzien van een handige antislip laag op zowel de boven- als onderkant, zodat uitglijden wordt voorkomen. Dit multifunctionele krukje is ideaal voor gebruik bij het tandenpoetsen, handenwassen, schoenen aantrekken, naar het toilet gaan of gewoon als zitplek.
Dankzij de hoogte van 18 cm kan je kind veilig en comfortabel overal bij. Als het krukje niet langer als opstapje wordt gebruikt, kan het eenvoudig omgedraaid worden om te dienen als decoratief boekenrek. Een praktisch en stijlvol meubelstuk dat meegroeit met je kind!
Eigenschappen:
Geschikt voor: Kinderen vanaf 2 jaar (max. gewicht: 25 kg).
Afmetingen: 35.0 x 23.0 x 18.0 cm
Materiaal: MDF + Dennenhout
Een prachtig, duurzaam opstapkrukje dat functionaliteit en stijl combineert!
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product lengte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 41.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.07 kg |
| EAN | 5420007166359 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Opstapje |
| Kleur | Wit, Hout |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Dennenhout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Staoppervlak met antislip | |
| Type opstapje | WC opstapje |