Kinderen genieten van ultiem comfort en topveiligheid met de Cybex Solution G i-Fix Autostoel. De ruime en comfortabele autostoel zorgt voor de beste autoritjes. Je gebruikt de autostoel van ongeveer 3 tot 12 jaar oud.
Lekker zitten of slapen, het kan allemaal in de Cybex Solution G i-Fix Autostoel. De autostoel is met één hand verstelbaar. Pas de stoelpositie aan voor de beste zit- of slaappositie voor jouw kleine kanjer. Daarnaast is de hoofdsteun verstelbaar in 3 posities (ook in de hoogte) én pas je de flexibele zijvleugels eenvoudig aan naar mate je kind groeit. Deze autostoel heeft een verbeterd slaapcomfort en een veiligere slaappoistie. De hoofdsteun voorkomt namelijk dat het hoofd van je kindje naar voren valt tijdens het slapen.
Het Linear Side-Impact Protection (L.S.P. Systeem Plus) absorbeert al in een zeer vroeg stadium de botsenergie wanneer er een botsing plaatsvindt. Om het hoofdje goed te beschermen heeft de Cybex Solution G i-Fix Autostoel een hoofdsteun die in 3 standen verstelbaar is. Hierdoor blijf het hoofdje binnen de veiligheidszone van het zitje bij een zijdelingse botsing.
| Product breedte | 59.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.45 kg |
| Product hoogte | 81 cm |
| Product lengte | 40.50 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 43.50 cm |
| Verpakking lengte | 61.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.56 kg |
| EAN | 4063846310944 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Autostoel Solution G I-Fix Kleur; Lava Grey |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Lava Grey |
| Materiaal | 100% polyester, Kunststof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 50 kg |
| Score ANWB test | Zeer goed (++) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |