| Product breedte | 7 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.10 kg |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 7.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 17.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 4262367040044 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Cynpel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CYN000019XQ000S |
| Verpakkingsinhoud | 1x Outdoor Case with Foam |
| Kleur | Paars / Paars |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Mat |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 7.00 cm |