| Maatvoering | Junior |
|---|---|
| Product breedte | 5385 cm |
| Product lengte | 5000 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| EAN | 3700948334508 |
|---|
| Kleur | Overig |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal vulling | Synthetisch |
|---|
| Materiaal tijk | Polyester |
|---|
| Met print | |
|---|---|
| Speciaal voor kinderen |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Type dekbed | All year dekbed enkel |
|---|