De DERYAN Baby Luxe is dé ideale oplossing én vervanging van het zware campingbedje. Laat je niets meer in de weg staan met deze compacte, lichtgewicht & pop-up reistent. De DERYAN Baby Luxe biedt een ultieme bescherming tegen zon, muggen en andere insecten. Met zijn 1,8 kg neem je ‘m in een handomdraai mee naar ouders, familie, vrienden, vakantie of de wereldreis van je dromen! Ondenkbaar veel mogelijkheden!
De Baby Luxe Story is onderdeel van de DERYAN Limited Collectie
Op zoek naar een originele, levendige en frisse look? De DERYAN Limited Story collectie heeft het allemaal. Waan jezelf in een wereld vol prachtige verhalen.
Voordelen:
Compact & lichtgewicht
Mesh/gaas dunner dan 1 mm (anti-muggen)
50% UV-beschermend
Diverse accessoires mogelijk
Gepatenteerd product
In- & uitklappen binnen een handomdraai
Gebruiksvriendelijkheid en kwaliteit staan in een hoog vaandel bij de DERYAN-familie. De materialen waarmee de DERYAN Baby Luxe gemaakt is, zijn brandvertragend en 50% UV-bestendig.
De DERYAN Baby Luxe heeft een dubbele bodem waar het zelfopblaasbare matras in geplaatst wordt; extra veiligheid om ervoor te zorgen dat je kleintje niet onder het matras kan kruipen. De standaard meegeleverde zelfopblaasbare matrasjes zijn non-toxic; een speciale lijm, zonder gifstoffen. Alle spullen passen in de standaard meegeleverde draagtas; zo berg je alles eenvoudig en compact op. De DERYAN Baby Luxe biedt diverse accessoire mogelijkheden, waaronder:
Dankzij het handige en zeer sterke gaas, welke kleiner dan 1 mm is, houdt de DERYAN Baby Luxe alle muggen en overige insecten tegen. Een bijkomend voordeel is dat het voor een prima luchtventilatie zorgt.
De tentjes zijn allen voorzien van de volgende testcertificaten: NF EN1466+A, EN71-1-2-3, NF EN1888 en 91-1292
De productspecificaties op een rijtje:
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 36.50 cm |
| Verpakking hoogte | 36.50 cm |
| Verpakking lengte | 13.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 8720254819273 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd opvouwen en blazen op matras zijn geen garantie |
| Verpakkingsinhoud | Travel Cot Baby Luxe, zelf opblaasbaar matras 2,5cm en draagtas |
| Kleur | Story |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Opblaasbaar matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0.30 kg |