| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 100 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 19.20 cm |
| Verpakking hoogte | 11.40 cm |
| Verpakking lengte | 55.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.05 kg |
| EAN | 5425002063139 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Abnormaal gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Tent + stokken + tas |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Geschikt voor matras met breedte | 90 cm |
| Geschikt voor matras met lengte | 200 cm |
| Hoofdeind verstelbaar | |
| Inclusief bevestigingsmateriaal | |
| Type bodem | Geen bodem |
| Type meubelonderdeel | Klamboe |
| Voeteneind verstelbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Verstelmechanisme | Handmatig |