De DERYAN Bedtent klein is een compact klamboe, welke je effectief beschermt tegen muggen en andere bijtende insecten, zodat je kleine een ongestoorde nachtrust tegemoet gaat. De bedtent c.q. klamboe bestaat uit uitzonderlijk fijn vervaardigd mesh; door de speciale fabricatie bevat de DERYAN Bedtent klein de hoogste kwaliteit gaas op de markt! Het opzetten is kinderspel met de standaard bijgeleverde bedtentstokken, gemaakt van het aller sterkste glasvezel.
Voordelen:
✔ Stevig framewerk
✔ Compact & lichtgewicht
✔ Mesh dunner dan 1 mm
Het matras kan via de zijkant in de tent geplaatst worden, zonder dat het veel gedoe en verschuivingen oplevert. De DERYAN bedtent c.q. klamboe is tevens ideaal in gebruik voor vakanties; het neemt weinig ruimte in beslag tijdens reizen en verzekert u van een ongestoorde nachtrust. Naast het praktische gedeelte, biedt het kinderen ultiem vertier om ermee te spelen!
De productspecificaties op een rijtje:
| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 90 cm |
| Product lengte | 153 cm |
| Verpakking breedte | 17.60 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 46.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| EAN | 5425002063122 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Abnormaal gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Tent + stokken + tas |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikant Naam | DERYAN |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Geschikt voor matras met breedte | 90 cm |
| Geschikt voor matras met lengte | 200 cm |
| Hoofdeind verstelbaar | |
| Inclusief bevestigingsmateriaal | |
| Type bodem | Geen bodem |
| Type meubelonderdeel | Bedtent |
| Voeteneind verstelbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Verstelmechanisme | Handmatig |