Eigenschappen:
Veel baby's willen niet alleen zuigen tijdens voeding, maar ook als ze al genoeg hebben gedronken. Veel baby's hebben nu een maal een sterke zuigbehoefte. Vaak steken ze hun eigen duim of vingers in hun mondje om op te sabbelen.
Duimzuigen heeft als nadeel dat het een slechte invloed heeft op de vorm van de mond en de ontwikkeling van het gebit. Daarnaast is het makkelijker om een kind het zuigen op een fopspeen af te lren dan het duimzuigen.
Je kunt zelf bepalen of en wanneer je jouw kind een fopspeen geeft en wanneer je het weer weghaalt, bijvoorbeeld als je kindje slaapt of speelt. Mocht je kind de fopspeen kapot bijten, stap dan over op een bijtspeeltje en leer je kind zo snel mogelijk de speen af.
Controleer de speen elke keer als je hem aan je kind geeft op scheurtjes of beschadegingen door hard aan het mondstuk te trekken.
Voordelen:
- Zuiggedeelte is van zacht, transparant siliconen materiaal.
- Smaak- en geurloos
- Speciale vorm schildje laat het neusje vrij.
- Door de gaatjes is er extra luchttoevoer wat ook huidirritatie voorkomt.
- Tandvriendelijker dan duimen
- Stimuleert de juiste ontwikkeling van de kaak- en mondvorm.
Dental model:
Het Dental model stimuleert de ontwikkeling van gehemelte, tong- en kaakspieren.
Het bolle gedeelte van het mondstuk (zuigdeel) komt tegen het gehemelte en het platte stuk drukt tegen de tong.
Indicaties:
-2/+2 maanden (premature en pasgeboren baby's)
Inhoud:
1 stuk
Kenmerken:
| Verpakking breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 9505715819769 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Dental - New born - Fopspeen |
| Kleur | Grijs transparant |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |